چهارشنبه 1 اسفند 1397
  اوقات شرعی
 
تاریخ : شنبه 9 تير 1397     |     کد : 7056
کنکور سراسری سال 97 در دانشگاه پیام نور تبریز برگزار شد
به گزارش روابط عمومی پیام نور تبریز دکتر معصومی ریاست دانشگاه پیام نور استان و دکتر حاج علیلو ریاست دانشگاه پیام نور تبریز از این رویداد علمی مهم بازدید کردند .
دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان ضمن بازدید از حوزه های امتحانی تبریز و اسکو ، با تاکید برتوانمندیهای دانشگاه پیام نور در حوزه های مختلف اجرائی و علمی ، گفت : واگذاری برگزاری چنین امتحان مهم و در سطح کشوری به دانشگاه پیام نور نشان از اعتماد مسئولین به این دانشگاه دارد.
ایشان با بیان اینکه این جوانان آینده سازان و مدیران و مسئولین آینده کشور هستند ، گفت : ما در دانشگاه پیام نور مرکز تبریزبا داشتن بیش از 100 رشته در مقطع کارشناسی و نیز سایر مراکز و واحدهای استان با داشتن رشته های متنوع کارشناسی و بهره مندی از اعضای علمی توانمند و متعهد و کادر اجرایی با تجربه ، آماده پذیرش و ارائه خدمات به نحو مطلوب به این داوطلبین عزیز هستیم .
رئیس دانشگاه پیام نور استان با اشاره به توانمندیهای آموزشی دانشگاه پیام نور به عنوان بزرگترین دانشگاه دولتی کشور ، گفت : فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور در هر مقطعی جزو بهترین و با سوادترین دانشجویان کشور هستند و این به وضوح در بسیاری از امتحانات استخدامی و ورودی دستگااههای اجرایی کشور قابل رصد است .
دکتر معصومی ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی شرکت کنندگان گروههای آزمایشی ، گفت : آماده پذیرش و ثبت نام از قبولین این امتحان سراسری در ماههای آتی هستیم و امیدواریم بتوانیم با استفاده از پتانسیل های بسیار بالای دانشگاه پیام نور در آینده ایران عزیز اسلامی و آبادانی و پیشرفت بیش از پیش آن نقش تاثیر گذاری داشته باشیم 

نوشته شده در   شنبه 9 تير 1397  ساعت  10   توسط   روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز تبریز
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت