سه شنبه 28 خرداد 1398
تاریخ : يکشنبه 9 دي 1397     |     کد : 7688
بیانیه دانشگاه پیام نور مرکز تبریز به مناسبت 9 دی

بسم الله الرحمن الرحیم

 در آن حادثه بی‌نظیر،(9دی) هیچ‌کس دست‌اندرکار نبود و قدرت فکری که شاکله اصلی نظام اسلامی است، مردم را به خیابانها کشاند و آن حادثه بی‌نظیر پدید آمد.
مقام معظم رهبری

نهم دی ماه تجلی پایداری و پایمردی ملتی فداکار، خداجو وخدامحور است که خالصانه و خاضعانه پای در میدان مبارزه با فریب خوردگان تهی مغز و خود فروختگان منافق و غفلت زده ای شدند که با پرچم استکبار و به عنوان پیاده نظام مستکبران ، تیشه به ریشه ی انقلاب می زدند.

در این روز تاریخی ملت شریف و انقلابی ایران با بصیرت و همت والای خود نشان دادند که همچنان در حمایت از دین مبین اسلام ، انقلاب اسلامی- آرمانهای امام راحل عظیم الشان، شهیدان والا مقام، احترام به قانون اساسی و پیروی از ولایت مطلقه فقیه مصمم و استوار ایستاده و هرگونه تهدید و تطمیعی را پوچ انگاشته و خالق حماسه ای بی بدیل شدند.

و امسال نیز در نهم دی ماه ما دانشگاهیان ولایی دانشگاه پیام نور مرکز تبریز ، همگام با مردم انقلابی ایران اسلامی ضمن ادای وظیفه الهی و حفظ وحدت اسلامی، حمایت خود را از منویات ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) اعلام نموده از خداوند منان مسئلت می نماییم که با بصیرت و آگاهی ما را از مسیر حق دور نگرداند و همیشه و در همه حال پشتیبان ولایت فقیه باشیم  .نوشته شده در   يکشنبه 9 دي 1397  ساعت  12   توسط   روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز تبریز
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت